Voice ab Fabriksgatan 5 543 50 Tibro Kundtjänst Tel. 0504-191 00 Öppettider: Måndag - torsdag 07.30 - 16.30 Fredag 07.30 - 13.30
info@iremobel.se
dick.thunell@iremobel.se Ledning Dick Thunell - VD Tel. 0504-191 16, 070-524 87 95
Kundtjänst Sverige, Norge / Innesälj Jenny Swärd Tel. 0504-191 12 jenny.sward@iremobel.se
Marknad Jennie Linder Tel. 0504-191 22, 070-381 91 22 jennie.linder@iremobel.se
Kundtjänst Sverige, Norge / Innesälj Louise Langryd Tel. 0504-191 13 louise.langryd@iremobel.se
Ekonomi Linda Grahn Tel. 0504-191 20 linda.grahn@iremobel.se
Kundtjänst Utland Maj-Britt Wigert Tel. 0504-191 12 maj-britt.wigert@iremobel.se
Försäljning Detaljist Stockholm/Mälardalen/Norrland Peter Thåström Tel. 0504-191 08, 070-541 91 08 peter.thastrom@iremobel.se
Försäljning Detaljist södra Sverige Helena Thibom Tel. 0504-191 09, 070-396 51 20 helena.thibom@iremobel.se
Voice Ab